SIKLIKLA SORULAN SORULAR

Yiğit Giyim'le nasıl iletişime geçebilirim?

  Bize sancaryigit053@gmail adresinden e-posta gönderebilirsiniz; burada müşteri hizmetleri ekibimiz ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Dünya çapında gönderim yapıyor musunuz?

  Hayır sadece Türkiye'de satış yapmaktayım

Dükkanın nerede?

  İnönü mahallesi/Maslak Çeşme Caddesi/193-C/Küçükçekmece/İstanbul

Siparişimi değiştirebilir veya iptal edebilir miyim?

  Siparişleri olabildiğince hızlı işleme koymayı hedeflediğimiz için, değişiklik/iptal taleplerini sipariş verdikten sonraki 1 gün içinde talep etmeniz gerekmektedir. Bu 1 gün sonraki tüm talepler reddedilecektir. Siparişiniz alındıktan sonra
tam para iadesi için iade edilebilir.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

  Tüm önemli kredi kartlarını (VISA, Mastercard, AMEX) ödemelerini kabul ediyoruz.

Siparişim ne zaman işleme alınacak?

  Tüm siparişler dükkanımızda işlenir ve gönderilir. Tatil veya haftasonları siparişinizin işlenmesi için lütfen ekstra süre tanıyın. Siparişleri Pazartesi ve Cuma günleri arasında işleme alıyoruz.Siparişler, sipariş tarihinden itibaren 1 iş günü içerisinde işleme koyulacak ve işlem gününün ertesi günü kargoya verilecektir.
Hafta sonları gönderim yapmadığımızı lütfen unutmayın.

Siparişimi almak ne kadar sürer?

  Yoğun talep nedeniyle siparişlerin ulaşması İstanbul içinde en fazla 3 gün sürer sehir dışında en fazla 1 hafta sürmektedir..

Siparişimi almazsam ne olur?

  Siparişinizi kargoya verildikten sonraki 30 gün içinde almazsanız tam para iadesi alma hakkına sahipsiniz.

Bir ürünü nasıl iade edebilirim?

  Lütfen sancaryigit053@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Aldığım ürün/ürünler kusurlu/yanlış/hasarlı ise ne olur?

  Yanlış, eksik ve/veya kusurlu ürün teslim almanız durumunda lütfen bizimle iletişime geçin.Paketinizi teslim alırken lütfen sipariş numaranızı, ürün/ürünlerin fotoğraflarını ve ilgili tüm referansları ekleyin. Durumunuzu mümkün olan en kısa sürede çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Geri ödememi ne zaman alacağım?

  Tüm geri ödemeler orijinal ödeme şeklinize yansıtılacaktır. Kredi veya banka kartıyla ödeme yaptıysanız,iade edilen ürünün veya iptal talebinin alınmasından itibaren 7-10 iş günü içerisinde kartınızı veren bankaya para iadesi gönderilecektir. Kredinin hesabınıza ne zaman aktarılacağına ilişkin sorularınız için lütfen kartı veren bankayla iletişime geçin. İadeniz için henüz kredi almadıysanız yapmanız gerekenler şunlardır: Banka/kredi kartı şirketiyle iletişime geçin. Geri ödemenin hesabınıza yansıması biraz zaman alabilir.